Genç Odalarında Stil Önerileri

harmony genc odasi takimi 2 scaled

Genç odaları, çocuklarınızın okul dışında en çok vakit geçirdiği, ders çalıştığı, dinlendiği, oyun oynadığı  yerlerden biridir. Çocuklarınız vakit geçirdiği alanda rahat olmak isterken aynı zamanda odalarının onların stilini de yansıtmalarını ister. Özellikle çocukluk döneminden gençlik dönemine geçen çocuklar, stil konusunda çok daha seçicidir. O nedenle genç odalarında stil önerileri yazımız çocuğunuz için oda oluşturma konusunda size yardımcı olacaktır. Unutmayın ki çocuğunuz, gençliğe adım attığı yıllarda daha hırçın olabilmektedir. Bu noktada anne ve babaların, çocuklarına oda oluştururken onların fikirlerini de almaları çok önemlidir.

harmony genc odasi takimi 2 scaled
                                                               Harmony Genç Odası Takımı 

Genç Odalarında Stil Nasıl Oluşturulur?

Sevgili anne ve babalar bu yazımızı okurken kendi gençliğinizi bir düşünmenizi isteriz. Belki sizin zamanınızda bu kadar seçenek ve imkan yoktu ama şimdi çocuğunuza en güzel imkanları sağlamak istiyorsunuz. Çocukluktan, gençliğe adım atılan dönem, yetişkinlik adımlarının ilk sürecidir. Bu sürece geçişi mutlu gerçekleştirebilen çocuklar, yetişkinliklerinde mutlu bireyler olur. Çocukluk dönemlerinde çok renkli eşyalardan hoşlanan çocuklar, gençliğe geçiş döneminde çok renkli mobilyaları çocuk işi bulabilmektedir. Mobilya seçiminde çocuklarınızın isteklerini de göz ardı etmeden, uzun süre kullanabileceğini mobilyaları çocuğunuza seçenek sunabilirsiniz. Eğer büyük bir çocuk odanız varsa çift kişilik yataklar tercih edebilirsiniz. Mobilya Denizi Metalix Genç Odası Takımı, rengiyle, yapısıyla, rahatlığıyla çocuğunuza konforlu ve şık bir ortam sağlamaktadır.

metalic genc odasi
                                                           Metalix Genç Odası

Bir üst paragrafta bahsettiğimiz çocuğunuz, gençliğe adım atarken çok renkli mobilyaları çocukluk dönemlerinde bırakabilmektedir. Bu noktada genç odalarında stil önerileri noktasında Metalix Genç Odası, gri ve ahşap renginin uyumuyla daha modern bir görüntü sunmaktadır. Gençlik dönemine geçen çocuğunuz artık ben büyüdüm deyip bu tarz renklere yöneldiğinde ona konforlu bir oda sağlamak isteyen anne ve babalar mutlaka Mobilya Denizi’ne uğramalıdır.

Genç Odası Seçerken Dikkat Edilecekler

Geleceğin sanatçıları, doktorları, öğretmenleri, mühendisleri belki de bu odadan çıkacak. Çocuklarınızın okuldan sonra ders çalışma alanları odalarıdır. Bu nedenle rahat ve kullanışlı bir ders çalışma masası dikkat edilecek en önemli noktalardan biridir. Oda dizaynında güzellik ne kadar önemliyse çocuğunuzun dikkatini dağıtmayacak mobilya seçimi de o kadar önemlidir. Çekmeceli ve raflı çalışma masaları çocuklarınızın daha iyi organize olabilmesini sağlamaktadır.

Aktif bir gün geçiren çocuğunuzun belki de dinlenmesi en önem verdiğiniz noktalardan biri olabilir. Rahat bir yatak seçimi, çocuğunuzun dinlenmesi için en önemli husustur. Çocuğunuzun fiziksel yapısı ve kendi istekleri göz önüne alınarak onun için doğru yatağı seçebilirsiniz. Melisa Genç Odası ile çocuğunuza rahat çalışabileceği, dinlenebileceği ve aynı zamanda şık bir ortam sağlayabilirsiniz.

melisa genc odasi takimi 1
                                                        Melisa Genç Odası Takımı 

Aydınlık ve Ferah Odalar

Genç odalarında stil önerileri hakkında atlanmaması gereken noktalardan biri de aydınlatmadır. Aydınlık bir atmosferi olan odalar çocuğunuzun daha rahat ve ferah hissetmesini sağlayacaktır. Böylece çocuğunuz çok daha verimli çalışabilecek ve dinlenebilecektir. Eğer çok fazla ışık gören bir çocuk odanız yoksa doğru masa lambası, abajur, lambader seçerek çocuğunuza ferah bir ortam yaratabilirsiniz.

Mobilya Denizi Aytaşı Genç Odası takımı ile genç odasında açık renkler hakim olacağı için alanınızı daha ferah gösterebilirsiniz. Modern dizaynı, konforlu kullanım alanları ile çocuğunuz bu odaya bayılacak.

Genc Odasi
                                              Aytaşı Genç Odası

Çocuğunuzun Tarzını Genç Odasına Yansıtın

Sizin gözünüzde hep küçük olarak kalsalar da çocuklarınız artık büyüyor. Gençliğe adım attıkları bu süreçte kendi tarzlarını oluşturuyor. Bu nedenle çocuğunuzun rahatlığı, konforu kadar odasına tarzını yansıtabilmesi de önemli. Kendi alanını kendine ait hissetmesi, odasıyla bağ kurmayı sağlayacaktır. Böylece çocuğunuz, yaşadığı alanda çok daha mutlu olacaktır.

Çocuğunuzun tarzını yansıtacak rahat, şık ve konforlu genç odası takımları için Mobilya Denizi’ne hemen gelin. https://mobilyadenizi.com.tr/ adresini ziyaret edin çocuğunuz için en uygun genç odası takımlarını inceleyin.

Bir yanıt yazın