Hakkımızda

Misyonumuz
 
Günden güne modernize olan mobilya sektöründe, güvenin sembolü olmak amacıyla ürün ve hizmet politikalarımızı sürekli yenilemek, geliştirmek ve tüketiciye yeni deyimler sunmaktır. En iyisini sunmak için sürekli yenileniyor, değişiyor ve gelişiyoruz.
 
Vizyonumuz
 
Ev mobilyası ve tamamlayıcı ürünlerinde Ankara’nın ilk tercih edilen markası olmak. İç Anadolu Bölgesi’nde Mobilya Denizi’ni duyurarak ulusal bir marka olmak. Kaliteden ve yenilikçi anlayıştan ödün vermeden topluma değer katan bir marka olmak.
 
Kalite Politikamız
 
Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her şeyden daha değerlidir. Dünya kalite standartlarında üretilen mobilyaları, en yeni ve en güzel tasarımları, yine en güzel sunum ve kaliteli hizmet anlayışımız ile tüketici ile buluşturuyoruz.
 

Serüvenimiz nasıl başladı?

Ulaşılabilir kalite bizim bu yolculuğa başlamamızda temel ilke oldu. 2009 yılında Ankara’da başladığımız bu yolculuk ile yaşam alanlarını güzelleştiriyor, günümüz şartlarına uygun fonksiyonel tasarımlar ile kolaylaştırıyor, her şeyden önemlisi yaşamlara tanık oluyoruz. 20092dan bu yana ürün ve hizmet kalitemiz ile bölgede en çok tercih edilen mobilya markalarından biri olmanın gururunu yaşıyoruz.

Başarının bir tesadüf olmadığı gerçeği ile her zaman kaliteli hizmet ve ürün politikamızdan vazgeçmeden günün getirdiği değişimlere uyum sağlıyor, tüketicimizin isteklerine kulak veriyoruz. Büyük bir hassasiyet ile çalışarak sektörün öncü firması olma yolunda emin adımlarla yürüyoruz. Kalite ve güvenle ilerlediğimiz bu yolculuğumuzda en değerli referanslarımız mutlu müşterilerimizdir. Onların beklentilerine karşılık vererek satış anı ve sonrasında memnuniyetlerini sağlayarak sürekli kendimizi yenilemeye devam ediyoruz.

Yenilikçi marka profilimizin yanı sıra rekabetçi kampanyalarımız ve ürün kalitemiz ile tüketicinin kalbinde yer ediniyoruz.

Evinizi Daha Çok Seveceksiniz!

Stil sahibi koltuklar, evinde huzur ve konfor arayan müşterilerimiz ile buluşuyor

Bizimle İletişime geçin