Hakkımızda

KEOPS 3
Mobilya Denizi
Serüvenimiz nasıl başladı?

Ulaşılabilir kalite bizim bu yolculuğa başlamamızda temel ilke oldu. 2009 yılında Ankara’da başladığımız bu yolculuk ile yaşam alanlarını güzelleştiriyor, günümüz şartlarına uygun fonksiyonel tasarımlar ile kolaylaştırıyor, her şeyden önemlisi yaşamlara tanık oluyoruz. 20092dan bu yana ürün ve hizmet kalitemiz ile bölgede en çok tercih edilen mobilya markalarından biri olmanın gururunu yaşıyoruz.

Başarının bir tesadüf olmadığı gerçeği ile her zaman kaliteli hizmet ve ürün politikamızdan vazgeçmeden günün getirdiği değişimlere uyum sağlıyor, tüketicimizin isteklerine kulak veriyoruz. Büyük bir hassasiyet ile çalışarak sektörün öncü firması olma yolunda emin adımlarla yürüyoruz. Kalite ve güvenle ilerlediğimiz bu yolculuğumuzda en değerli referanslarımız mutlu müşterilerimizdir. Onların beklentilerine karşılık vererek satış anı ve sonrasında memnuniyetlerini sağlayarak sürekli kendimizi yenilemeye devam ediyoruz.

Yenilikçi marka profilimizin yanı sıra rekabetçi kampanyalarımız ve ürün kalitemiz ile tüketicinin kalbinde yer ediniyoruz.

hakkımızda
MELISA 2
01
Misyonumuz
Günden güne modernize olan mobilya sektöründe, güvenin sembolü olmak amacıyla ürün ve hizmet politikalarımızı sürekli yenilemek, geliştirmek ve tüketiciye yeni deyimler sunmaktır. En iyisini sunmak için sürekli yenileniyor, değişiyor ve gelişiyoruz.
KEOPS
02
Vizyonumuz
Ev mobilyası ve tamamlayıcı ürünlerinde Ankara’nın ilk tercih edilen markası olmak. İç Anadolu Bölgesi’nde Mobilya Denizi’ni duyurarak ulusal bir marka olmak. Kaliteden ve yenilikçi anlayıştan ödün vermeden topluma değer katan bir marka olmak.
ANTIK YATAK 8
03
Kalite Politikamız
Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her şeyden daha değerlidir. Dünya kalite standartlarında üretilen mobilyaları, en yeni ve en güzel tasarımları, yine en güzel sunum ve kaliteli hizmet anlayışımız ile tüketici ile buluşturuyoruz.
Evinizi Daha Çok Seveceksiniz!
Stil sahibi koltuklar, evinde huzur ve konfor arayan müşterilerimiz ile buluşuyor

Oturma gruplarından yemek odalarına, yatak odası takımlarından genç odalarına, çok amaçlı dolaplardan sehpalara kadar bir evin tüm mobilya ihtiyacını uluslararası kalite standartlarında üretiyoruz.

Detaylı Bilgi Al
Zevkine Göre Mobilyalar Mobilya Denizi'nde!

İyi bir dekorasyon kalbinizin hızla çarpmasına neden olur.

Tony Fornabaio
/
İç Mekan Tasarımcısı
Mobilya Denizi
Modern Tasarımlar
Uygun Fiyatlarla
Daha Fazla Gör
Yemek Odası Takımları

Her detayına emek gizlediğimiz yemek odası takımları eşsiz tasarımları ve dayanıklı yapıları ile sizleri bekliyor.

Yatak Odası Takımları

Ev içerisinde huzurlu bir havaya ve estetik açıdan tatmin edici tasarımlara sahip yatak odası takımları Mobilya Denizi’nde.

Yukarı Çık