Yatak Odası Takımı Tavsiyeleri 2021

Kapak4

Yatak Odası Takımı Tavsiyeleri 2021

Screenshot 72

Evde özelikle dinlenme ve uyuma denilince akla ilk gelen yer yatak odasıdır. Günün yorgunluğunu stresini atmak için evinizdeki diğer odalardan farklı bir değeri olan yatak odanızın evinize geldiğinde rahatlığınızı daha da artmasına olanak vermek istiyorsanız sizlere sunduğumuz tavsiyeleri gözden geçirmeniz ile yatak odanıza ferahlık katabilirsiniz. Elbette ilk olarak kendi tarzınızı yansıtan ürünlere öncelik vermelisiniz Yatak odanıza tarzınızı yansıtırken belirli faktörlere de dikkat etmelisiniz ve farklı fikirlere bakmalısınız. Uyacağınız bu tavsiyeler ile odanızın farklılaştığını fark edeceksiniz.

Mutluluk Katacak Trend Modeller

Screenshot 73

2021 in yeniliklerle dolu olması çok önemli. 2020’nin ardından değişmek yenilenmek sizin de hakkınız! Yoğun geçen bir yılın ardından yeni bir başlangıç için yatak odası trendlerini inceleyebilirsiniz

Yatak odasında farklı bir iz düşüm oluşturmak için sizlere sunacağımız modaya uygun trend modeller ile evinize neşe, mutluluğunuza mutluluk katacak gösterişli modellerden, oymalı özel tasarımlı yatak odası başlığı olan tasarımlara göz atmalısınız.

Seriye özel gold renk ahşap kulplu dolap tasarımlar bu yıl gözde takımlar arasında yer almaktadır. Bir farklı tasarım olarak masumluğunuza ışıltı katacak beyazın gold ile parlak yüzeyli kombinasyonları kesinlikle seçimleriniz arasında olmalıdır. Bunun yanı sıra stone ve antik kahve çizgili başlıklar ve buna eşlik eden sade dolap kombinasyonları 2021 in trend modellerini oluşturmaktadır.

2021 Yatak odası takımları için mobilyalarınızı trendlere uygun seçmeniz ile doğru bir alışveriş yapmış olacaksınız.  Çekici kombinasyonlar için birbirinden göz kamaştırıcı şıklıkta trend yatak odası takımlarını sizler için tasarlayan Mobilya Denizi siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir

Estetik dokunuşlar

Screenshot 74

Yatak odanızda farklılık oluşturmak istiyorsanız estetik bir görsellik katmak için takım kombinasyonlarınızın ahenk içerisinde olmasına özen göstermelisiniz. Boyutları orantılı şekilde olmalıdır. Yanlış orantıda kesimler olmamasına dikkat etmelisiniz.

Şekiller ise adeta birbiri ile dans edercesine uyumlu şekilde kıvrımlı bir o kadar da asilliğini koruyacak şekilde sade albenisi yüksek tasarımlar olmalıdır. Bütün bunlara ek olarak sanatsal değer taşıyan yatak odası takımları perspektifinizi son derece değiştirecek ufkunuzu açacaktır. Aynı zamanda yatak odası takımlarınızın tasarımları sanatsal değer taşır nitelikte olmalıdır.

Ahşap ürünler önceliğiniz olabilir. Anatomik yapıya sahip olan ahşap içerdiği dokusal nedeniyle psikolojinizde rahatlama etkisi verir. Ayrıca evinize doğal bir görünüm katar. Kimi ahşapların albenisi yüksekken kiminin düşüktür yatak odası takımlarınızı alırken bun da dikkat etmelisiniz. Albenisi yüksek olan yatak odası takımı tercih etmelisiniz

Farklılık katan tasarımlarla yatak odanıza estetik dokunuşlar sergileyen Mobilya Denizi ile önde olun!

Konforlu Yatak 

Screenshot 75

Hayat konforunuzu arttıran yatağınız, evlerinizin vazgeçilmezidir. Sağlıklı ve rahat bir uyku sağlayabilmek için yatağınızı özenle seçmelisiniz. Gözlerinizi alamadığınız yatak takımlarını incelerken sağlığınızı da unutmayarak bir seçim yapmalısınız. Uykunuzun derinliklerinde rüyalarınızın en heyecanlı olduğu anda yatağınızdaki sertlik hareket etiğinizde uykunuzun bölünmesine neden olacaktır. Uykunuzun sürekli bölünmesi ile tüm gece rahat bir uyku sağalamayacak  bu durum uyku düzeninizin bozulmasına yol açacaktır.

Unutmamalıdır ki uyku düzeni bozukluğu birçok hastalığa kapı açmaktadır. Ayrıca sert bir yatak sırt ağrısı ve vücudunuzun diğer bölgelerinde ağrılara neden oluşturmaktadır. Sırt ağrılarının oluşması uyandığınızda güne gergin bir şekilde başlamanızı ve mutsuz bir gün geçirmenizi sağlayacaktır. Bu nedenle yatağınızın sağlığınıza zarar vermeyecek konforlukta olmasına dikkat etmelisiniz. Tabii ki de seçiminiz yumuşacık bazalar olmalıdır. Uyurken hareket ettiğinizde rahatsızlık oluşturmayan, yumuşacık bazalar sizlere toz pembe rüyalar sağlayacak uykunuza ara verdirmeyecektir.  İşte sizleri düşünen Mobilya Denizi sizi sizden daha çok düşünerek tasarladığı bazalar ile hayatınıza kalite katmaktadır.

Kullanışlı Mobilyalar

Yeni aldığınız takımınızdaki giysi dolabınız kıyafetlerinizi yeterince almıyor mu? Kıyafetlerinizi raflara koyarken sorun mu yaşıyorsunuz? Yatak takımınızın yüzeyi kötüleşti mi? Mobilyanız karmaşık dekorasyon değişikliği yaparken sorun mu yaşıyorsunuz?  Takımınızın yerini değiştirirken parkeleriniz çiziliyor ve zorlanıyor musunuz? O zaman hemen yatak odanızı yenilemeli ve Mobilya Denizinden almalısınız.

Mobilya Denizi yatak takımı ile mobilyalarınız kısa sürede eskimeyecek ve yeniliğini koruyacaktır. Kullanışlı mobilyalar ile kıyafetlerinize elinizi attığınız anda ulaşabileceksiniz hem de düzenli bir şekilde! Son derece kaliteli boyamaları ile ahşaplarınız kabarmayacak mobilyanız kötü bir görünüme sahip olamayacaktır. Kullanışlı ahşap ayakları ile yatak odası takımınızın yerini istediğiniz kolaylıkta çizilmeden değiştirebilirsiniz. Yatak odası takımınızın yerini değiştirirken fazla ağır olmayan tasarımları seçmenizle sağlığınıza da dikkat etmiş olacaksınız.

İç Acıcı Renkler 

Yatak odası dekorasyonunda daha dikkat çekici, ferah gösteren bir görünümün olması için öncelikli olarak yatak takımı mobilyalarınız için göze baskın gelmeyen son derece temiz bir imaj katan renk tercih etmelisiniz. Bunun için açık renkle tercihleriniz arasında olmalıdır ki odanızda bulunduğunuzda renklerden psikolojik olarak etkilenebilesiniz. Renkler insanlar üzerinden terapi etkisi oluşturmaktadır.

Saflık ve duruluk olarak toplumda algı oluşturan beyaz renkli mobilya takımları ilk sıradaki tercihiniz olabilir. Ayrıca iyi bir temizlik ile beyaz renkli mobilya takımları yatak odanıza son derece ferah bir hava katacaktır. Bunun yanı sıra yoğun stresli bir iş bitimi oluşan bunalımdan kurtularak stres atmak için evinize geldiğinizde içinizi açacak etkiyi gösteren diğer açık tonlardaki soft renkler olan pastel renkli takımları yatak odanızda tercih edebilirsiniz. Rahatlatıcı bir algı oluşturacak pastel tonlarındaki tercihleriniz arasında olabilir.

Ayrıca odanıza ürünleri takım olarak seçmeniz ile ürünler arasında renk uyumu olması size bir bu yönden de avantaj sağlayacaktır. Sunulan renk tavsiyelerini tercih ettiğiniz takdirde yatak odanızın görünümündeki farklılığı hissedebileceksiniz. Mobilya Denizi modunuzu yükseltecek, yatak odanıza ferahlık katacak, iç açan yatak odası takımları ile sizlere bu muhteşem imkânı sağlamaktadır. Tüm zevklere seslenen trend renkleri ile Mobilya Denizini ziyaret etmelisiniz. Bir tıklama kadar yakın!

Simetrik Tasarımlar 

Simetrik olmayan yatak odası kombinleri… Sizce de yatak odanızın dekorasyonunu bozan, rahatsız edici görünüm değil mi? Eğer yatak odası kombine ediyorsanız simetrikliğe de dikkat etmelisiniz. Tecrübesiz bir şekilde tasarlanan kimi yatak odası takımlarında bu durum söz konusu olabiliyor. Bir kombin belirli bir yükseklikteyken diğer kombi daha düşük olabiliyor. Özellikle de simetri hastaları bu tavsiyeye uymalıdır. Bu tavsiyeye dikkat ettiğiniz takdirde odanızdaki konsepte uyumluluk katabilirsiniz. Tuhaf bir görünümden kaçınmış olursunuz. Uzun yıllar tasarımlarına göstermiş olduğu performansla tecrübe sağlamış olan firmadan yatak odası takımınızı belirlemelisiniz. İşte güçlü tecrübesi ile siz değerli müşterilerine en kaliteli ve uyumlu yatak odası takımları Mobilya Denizi’nde sizler için tasarlamış bulunmaktadır

 

Bir yanıt yazın