Modern Bir Ev Dekorasyonu Yapmanın Püf Noktaları

puffy maxi koltuk fume 2

Ev dekorasyonunuzun  zamansız şıklığa sahip olmasını istemez misiniz? İlhamını yenilikten alan modern ev dekorasyon stili sayesinde zamansızlığı ve şıklığı bir arada yakalamanız mümkün. Bu stil, sadeliği ile zarafeti yakalayarak şıklık katar ve sürekli mobilyanızı  yenilemek zorunda kalmadan evinizin her dönemin modasını yakalamanızı sağlar. Peki modern bir ev dekorasyonu yapmanın püf noktaları nelerdir? Bu sorunun cevabını verirken her koltuk takımından perdelere, halılardan aydınlatmaya kadar her detayı birlikte inceleyeceğiz.

Modern  Ev Dekorasyonunuzu Alanınıza Uygun Şekilde Yapın

puffy kose kapak
puffy kose kapak

Modern ev dekorasyonunu doğru bir şekilde yapmanın ilk adımı mobilyaları evinizin genişliği ve şekli göz önünde bulundurularak seçilmesidir. Dar alanlarda, modern ev dekorasyonunda oldukça tercih edilen köşe koltuk takımları oldukça kurtarıcı olabilirken geniş salonlarda göz dolduran takımlara yer verilebilir.  Salonunuz için doğru seçimler yaparak evinizde şıklığın ve konforun tadını çıkarabilirsiniz. Rustik Köşe Takımı, küçük salonlar için ideal bir seçim olabilir. Modern çizgileri ve minimal tasarımları ile salonunuzda gönlünüze göre bir dekorasyon yapabilirsiniz. Büyük salonlar için büyük koltuk takımları ideal bir seçim olacaktır. 3’lü veya 4’lü salon takımları ile göz dolduran yaşam alanları yaratabilirsiniz. Puffy Maxi Koltuk Takımı, elegan duruşu ve konforuyla geniş salonlu evinizde yerini almak için son derece uygun bir adaydır. Modern ev dekorasyonunda bir diğer önemli unsurlardan biri kullanılan renklerdir. Mobilyalarınızın rengini evdeki diğer unsurlar ile uyumlu hale getirerek  dekorasyonunuzu bambaşka bir seviyeye taşıyabilirsiniz.  Modern bir ev dekore etmek için önemli unsurlardan bir diğeri aksesuarlardır. Bu parçaları kullanarak etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Modern Dekorasyonda Küçük Ama Etkili Dokunuşlar

 

atlantik yatak genel
atlantik yatak genel

Modern ev dekorasyonunuzu minimal tarzda yapmak istiyorsanız tercihinizi sadelikten yana kullanabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken ilk şey soft renkler kullanmanızdır. Bu renkleri tercih etmeniz aksesuar kullanımınızı kolaylaştıracaktır.  Bu küçük parçalar ile evinize renk katarak etkileyici bir kontrast yaratmanızı sağlayabilir. Böylece evinizi tekdüzelikten kurtarabilir, daha canlı bir yaşam alanı meydana getirebilirsiniz. Aksesuarlarınızı konumlandırdığınız noktalar da çok büyük önem taşır. Her oda için kullanılması gereken farklı aksesuarlar ve konumlandırılması yerler vardır. Oturma odasında bulundurduğunuz aksesuarlar; tablolar, küçük biblolar olabileceği gibi boş alanlarınızı bitkiler ile doldurabilirsiniz. Küçük ve renkli kırlentler ile salonlarınıza hareket katabilir, lambader ile hoş bir ışık yakalayabilirsiniz. Yatak odanız için ise komodinlerin üzerine odanızın dekorasyonuna uygun abajurlar yerleştirebilirsiniz. Salonun dekorasyonunda kullandığınız kırlentler ile yatak odanızın tasarımını daha da güzel hâle getirebilirsiniz. Yatak odanızda sizin için sadece bir dinlenme alanı ise tekli koltuk ile hem odanın buna hizmet etmesini sağlayabilir hem de odanızda bir farklılık yaratabilirsiniz.  Atlantik Yatak Odası, modern dekorasyona sahip yatak odasına iyi bir örnek olabilir. Duvar tabloları, çerçeveler vb. gibi evinizin her yerinde kullanabileceğiniz bu küçük aksesuarlar evinize bambaşka bir hava katacaktır. . Odalar için kullanılacak aksesuarlar arasında; şık bir ayna, duvar rafı, sanatsal bir tablo bulunmaktadır. Odanızın tarzına uygun bir şekilde doğru aksesuarı seçmek size kalmış. Aksesuarlar evinizin dekorasyonuna küçük ama son derece etkili dokunuşlar yapabilir. Bu parçaların etkisiyle modern ev dekorasyonunuzu farklı boyutlara taşıyabilirsiniz.

Modern Ev Dekorasyonunuz Her Şeyi ile Bütün

Modern ev dekorasyonu yaparken koltukların rengini halılardan, perdelerin rengini duvar renginden ayıramayız. Hepsi birbir ile bir bütündür.  Dekorasyon yapılırken hepsi göz önünde bulundurulmalı, küçük parçalar bu uyuma göre yerleştirilmelidir.

Modern bir ev dekorasyonu yapmak için ihtiyacınız olan her şey Mobilya Denizi’nde sizleri bekliyor.

Hemen https://mobilyadenizi.com.tr/  adresinin ziyaret edin, hayalinizdeki ürünlere cebinize en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın