Minimal Salonlar İçin Koltuk Takımı Önerileri

Image7mobilya denizi yatak yemek mutfak masasi salon odadi takimi 9

Hepimiz evimizi çok seviyoruz. Hayatlarımızı geçirdiğimiz, en güzel anılarımızı paylaştığımız yerler salonlarımız. Eve yorgun argın döndükten sonra kendinizi koltuğa atıp dinlenirken gözleriniz yorulmaya başlıyorsa önerilerimizi dikkate alın. Koltuklar ve diğer eşyalar salonunuzda her yeri kaplamasın. Burada size salonun duvarını yık, mutfağa kat yer açılsın önerisini vermeyeceğiz. O öneriyi yeterince aldığınızı biliyoruz. Küçük bir salonunuz varsa doğru koltuk takımını seçmekle başlamak sizin için en doğru karardır. Minimal salonlar için koltuk takımı önerileri ile daha ferah hissedeceğiniz salonlar elde edin. Mobilya Denizi’nin sunduğu seçenekler arasında size uyacak bir koltuk takımı muhakkak vardır.

Koltuk Renklerine Dikkat Etmelisiniz

Renklerle çok ufak bir mekânı geniş bir hale getirebilirsiniz. Işığın girişini engellemeyen perdeler bu konuda size yardımcı olabilir.  Koltuklarınızın renkleri ne kadar koyu olursa minimal salonunuzda iki kat yer kaplar. Diğer mobilyalar ve duvar renkleri için de aynı durum geçerlidir. Küçük salonlar için en iyi renk önerileri açık renklerdir. Bej, beyaz, gri ve kırık beyaz koltuk takımları ile salonunuz daha ferah görünür. Diğer mobilyalarınıza ve duvarlarınıza bu renkleri yansıtarak monokrom bir hava yakalayabilirsiniz. Küçük salonlar için rahatlık ve ferahlığın yanında estetik güzellik de kazandırın. Koltuklarınızın tasarımları da bu konuda çok önemlidir. Mobilya Denizi’nin küçük ve minimal salonlar düşünülerek ürettiği koltuk takımlarına göz atın.

yeni moda maxi koltuk takimi 12 scaled

Küçük Salonlar için Koltuk Önerileri

Öncelikle alan çok önemli. Eğer gerçekten küçük olduğunu düşündüğünüz bir salonunuz varsa tek parçalı ya da iki parçalı koltukları tercih etmelisiniz. Daha geniş alanlar için tasarlanan üç parçalı veya dört parçalı koltuk takımları salonunuza sığsa bile istediğiniz gibi yerleşmeyebilir. Taşınırken veya koltuklarınız geldiğinde eşinizle, dostunuzla, sevgilinizle oradan oraya koltuk itip bir türlü yerleşmediğini görmek biraz hayal kırıcı olabilir. Bu yüzden köşe koltuk takımları minimal salonlar için koltuk önerileri arasında en iyi çözüm olabilir. Mobilya Denizi Mini Rustik Köşe Takımı sizin için en iyi çözüm olabilir. Beraberinde gelen pufu sehpa olarak kullanabilirsiniz. Ya da kalabalık misafir grupları için ayrı bir oturma alanı yaratabilirsiniz.

4 11

Bütün Salonunuz Uyum içerisinde Olsun

Daha önce bahsettiğimiz gibi küçük bir salona sahip olmanın en büyük sorunu genelde eşyaların sığmaması değil, gözünüze kabalık görünmesidir. Bu yüzden büyük vazolar, karışık kitaplıklar ve büyük konsollardan uzak durun. Desenli perdeler veya desenli mobilya kaplamaları mekanınızı küçük gösterebilir. Bu yüzden uzunlamasına şeritleri olan koltuk takımlarını veya perdeleri tercih ederek minimal salonunuza genişlik katabilirsiniz. Büyük yastık ve minderlerden kaçının. Çünkü sizin oturma alanınızı küçültmenin yanında ilk bakışta her şeyi kaplıyormuş gibi görünebilir. Bu konuda Mobilya Denizi’nin sunduğu minimal salonlar için koltuk takımı önerileri içinden geniş aileler, sürekli kalabalık olan evler için ideal olan Mira Maxi Koltuk Takımı’na göz atabilirsiniz. Daha sakin bir hayat yaşayıp ben her şeye yer kalsın diyenler için ise iki parçaları Diana Koltuk Takımı’na göz atabilirsiniz.

Bir Koltuk Takımı Büyük Fark Yaratır

Bir salona ilk girdiğimizde gözümüze ilk çarpan şey ne duvarlardır ne de pencerelerdir. İlk önce oturacağımız yere bakarız. Herkesin rahat ettiği bir koltuk takımında oturmak lüks değil ihtiyaçtır. Minimal salonlar için koltuk takımı önerileri ile size rahat ve kullanışlı bir ortamda bu yazıyı okuduğunuzu görmek bizi çok mutlu ederdi.

Siz de minimal salonlarınız için tüm detayları göz önünde bulundurup, birbirinden şık koltuk takımları için ister mağazamıza gelin isterseniz de  https://mobilyadenizi.com.tr/ adresini ziyaret edin. Birbirinden şık, konforlu ve size uyan koltuk takımlarını Mobilya Denizi’nde bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın