Yemek Odasında Şıklığı Yakala

stella yemek odasi takimi

Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte bir araya geldiğiniz alanlardan biri olan yemek odası, dizaynıyla evinizde fark ve tarz yakalamaya ne dersiniz ? Yemek odasında şıklığı yakala başlıklı bu yazımızın sonunda siz de, eviniz ve sizin için en uygun yemek odası takımına karar verebileceksiniz. Yemek odası takımı alırken, işlevsellik ve konfor en önemli adımlardır biridir. Mutlu anlarınızı daha rahat ve şık geçirebilmek için işlevsellik ve konfor çok önemlidir. Elbette estetik kaygıları da bir kenara bırakmamak gerekir. Çünkü estetik algılarına uygun olarak dizayn edilmiş alanlar, sizin ve sevdiklerinizin de psikolojisini olumlu yönde etkileyecektir. Mobilya Denizi yemek odası takımları ile şıklığı, konforu bir arada bulabilirsiniz.

Adım Adım Yemek Odanızı Dekore Edin

Evin en önemli alanların biri olan yemek odasını hadi gelin hep birlikte adım adım dekore edelim. Bazı evlerde bağımsız bir yemek odası alanı bulunurken bazı evlerde salonun içerisine konumlandırılmaktadır. Şık yemek odası takımları elbette alanınızı oluşturmanızın en önemli noktalarından biridir. Ancak tek başına yeterli değildir. Mobilyanıza uygun duvar boyası, yer döşemesi, mobilyanızın şıklığını gösterecektir. Ayrıca seçtiğinizin yemek odası takımına uygun tamamlayıcı mobilyalar da seçmelisiniz.

Mobilya Denizi Yemek Odası Takımları

Image3mobilya denizi yatak yemek mutfak masasi salon odadi takimi 19

Yemek odasında şıklığı yakala başlıklı yazımızın bu bölümünde Mobilya Denizi’nde yer alan birbirinden şık yemek odası takımlarını bulacaksınız. İlk olarak gold şıklığını evine yansıtmak isteyenlerin ilk tercihlerinden biri olan Trend Yemek Odası Takımı’nı ele alacağız.

Krem, gold ve lacivertin eşsiz uyumu ile yemek odanızda estetik bir görünüm yakalamanızı sağlayacak Trend Yemek Odası Takımı, aynı zamanda size ve sevdiklerinize konforu da sağlayacak. Ayrıca ayna detayları ile de evinize ferahlık katacak.

Lusso Yemek Odası Takımı, yaşam alanında sadeliği tercih ederken şıklığından da ödün vermek istemeyenlerin tercihi olacak. Açık renk üzerine zarif siyah renk dokunuşları, evinizde çabasız bir şıklık yakalamanızı sağlayacak. Geometrik desenleri ve özel tasarım ayna formu ile yemek odanızda stil yakalamanızı sağlayacak Origami Yemek Odası Takımı, ahşap severlerin tercihi olacak.  Ahşabın doğal ve sıcak dokusunu evinizde yakalamam en tarz yolu olan Atlantik Yemek Odası Takımı ile zamanın nasıl geçtiğini unutacaksınız. Sadeliği ve şıklığı bir arada sunan Stella Yemek Odası Takımı’na, zarif ahşap yüzeylere jüt detayların, spor keten yatak başlığın, ayna ferahlığının ve siyah dokunuşlar eşlik etmektedir. Natura Yemek Odası Takımı’nın açık renk zemin üzerine vintage çizgi ve kulp detayları ile yaşam alanlarınıza sadelik ve şıklık katacaksınız. Mistik Yemek Odası ile beyazın huzur veren, mistik havası ile ahşabın sıcacık, yalın dokusunu evinizde harmanlayın.

Şartlarınızı Değerlendirin

Birbirinden şık ve konforlu yemek odası takımlarını sizin için listeledik. Ancak yine de yemek odası takımı alırken beklentilerinizi gözden geçirmeyi unutmamalısınız. Eğer kalabalık bir aileniz varsa ona göre seçimler yapmalısınız. Yemek odası takımını koyacağınız alan küçükse açılır kapanır masaları tercih ederek alandan tasarruf edebilirsiniz. Böylece gelen misafir sayınıza göre masanızı nasıl kullanacağınıza kendiniz karar verirsiniz.  Şartları değerlendirip yapılan alışverişler gelecekte pişman olmanızın da önüne geçer.

Yemek Odasında Şıklığı Yakala yazımızın sonuna gelirken renklerin gücünden de bahsetmek istiyoruz. Ayrı bir alanda yemek odası oluşturacaksanız duvarlarda ve perdelerde açık renk kullanmanızı tavsiye ederiz. Açık renkler, alanlarınızı daha geniş, ferah gösterecektir. Duvarlara asacağınız tablolar, masanın üzerinde kullanacağınız şamdanlar da yemek odası takımınızı tamamlayıcı aksesuarlar olarak tercih edebilir.

Birbirinden şık ve konforlu seçenekleri ile yemek odası takımı seçerken mutlaka Mobilya Denizi’ne bakmayı unutmayın.  https://mobilyadenizi.com.tr/ adresini ziyaret edin evinizde tarzı yakalayın.

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın