Mutfak Masa Takımı Seçimi Nasıl Olmalı?

Basliksiz 1 Calisma Yuzeyi 1

Mutfaklar artık sadece yemek yediğimiz alanlar olmaktan çıktı. Oturma odasına geçmeden mutfak masasında saatler süren sohbetlerimize bir de çayımız eşlik edince mutfaktan hiç çıkasımız gelmiyor. Bu kadar uzun vakit geçirdiğimiz bir alanda doğru mutfak takımını seçmek çok önemli. Nasıl yatağımızı alırken, koltuk takımımızı alırken, çocuk odası alırken dikkat ettiğimiz birçok ayrıntı varsa mutfak masa takımı alırken de dikkat etmemiz gereken ayrıntılar var. Bu yazımızda mutfak masa takımı seçimi nasıl olmalı gelin hep birlikte inceleyelim.

Mutfak Dekorasyonunda Masa Sandalyenin Önemi

Mutfak masa takımı seçimi nasıl olmalı? Sorusuna cevap ararken dikkat etmemiz gereken en önemli unsurlardan biri seçtiğimiz mutfak takımının, mutfak dekorasyonuna uyumlu olmasıdır. Her mutfağın büyüklüğü, dolap renkleri, ışık alma oranı birbirinden farklıdır. İşte Mobilya Denizi’nde birbirinden güzel her mutfağa uygun mutfak masa takımı seçenekleri vardır.

Mutfak masa takımı seçimi nasıl olmalı sorusunun belki de en önemli cevabı mutfağınızın büyüklüğü olacaktır. Küçük mutfağa sahipseniz yerden tasarruf etmek sizin için önemli olacaktır.

Misafir Ağırlamayı Sevenlere

Kültürümüzde misafir ağırlamanın çok önemli bir yeri vardır. Gelen misafirlerimize çeşit çeşit yemekler yapmak onları güzel ve rahat ağırlamak isteriz. Her zaman evimizde misafir olmayacağı için de yerden tasarruf edebilmek adına açılır masa takımları imdadımıza yetişir.

Mobilya Denizi Kütük Açılır Masa Takımı şıklıktan ödün vermeyip yerden tasarruf etmek isteyenler için çok uygundur.

kutuk masa takimi Calisma Yuzeyi 1
   Kütük Açılır Masa Takımı

Ahşabın siyah, yeşil ve hardalla mükemmel uyumunun yakalandığı bu takım yerden tasarruf ederken şıklığında korunabileceğinin en güzel örneklerinden biri. Kenardan açılıp büyüyen, dikdörtgen masası ve rahat sandalyeleri sayesinde misafirlerinizle hep birlikte mutfak masasında oturabileceksiniz.

Mobilya denizi ahşap yerine beyaz mutfak masa takımı seçmek isteyenleri de unutmadı. Beyazın her renge her yere uyumunu, renkli sandalyeler ile renklendirmeyi tercih etti. Ay Masa Takımı da kendi içinde iki farklı renge sahiptir. Beyaz yerine ahşap tercih etmek isteyenler için iki rengi de mevcuttur.

Yuvarlak Masa İsteyenlere Pato Masa Takımı

Yuvarlak masa takımları, insan ergonomisine uygun konforlu takımlardır. Yuvarlak olan bu takım, küçük alanları daha geniş göstermesi için de camdır.

80 scaled
 Pato Masa Takımı

Dört farklı renk seçeneğiyle mutfağınıza en uyumlu Pato Masa Takımı’nı seçmek için Mobilya Denizi’ni ziyaret edin.

 Kalabalık Ailelerin Vazgeçilmezi: Bank Takımlar 

Büyük ve geniş bir alana ve aileye sahipseniz bank takımlar size çok uygundur. Rengiyle, tasarımıyla, rahatlığıyla Mobilya Denizi  Sembol Bank Takımı size mutfakta keyifli ve rahat anlar yaşatacak.

Basliksiz 1 Calisma Yuzeyi 1
  Sembol Bank Takımı

Sembol Bank Takımının geniş ve rahat koltuklarında ailenizle ve sevdiklerinizle vakit geçirmenin tadına doyamayacaksınız.

Masa Takımında Sağlıklı Seçimler Yapmalısınız

Mutfak masa takımı için yazımızın bu kısmına gelene kadar renkten, dekorasyona, mutfağınızın genişliğinden, aldığı ışığa kadar her şeyi konuştuk.

İnsan hayatında herhangi bir mobilya seçerken mutlaka sağlıklı seçimler yapmalıdır. Çünkü mobilyalar sürekli vakit geçirdiğimiz eşyalardır. Mutfaklar yemek pişirdiğimiz ve tükettiğimiz alanlar olduğu için sağlık açısından temiz olması gereken en önemli yerlerden biridir. Vücudumuza aldığımızın besinlerin sağlıklı olmasına nasıl dikkat ediyorsak üzerinde vakit geçirdiğimiz alanların da sağlığımızı destekleyici olmasına o kadar dikkat etmeliyiz.

Temizlenebilen yüzeyler ve kumaşlar mutfak masa takımınızın uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır. Ayrıca temizliği de kolay olduğu için sağlık açısından herhangi bir sıkıntı oluşturmayacaktır.

Mutfak için tercih edeceğiniz ürünlerin temizliğinin kolay olması sağlığınız için önemlidir. Özellikle çocuklu aileler için bu durum daha da önemli hale gelmektedir.

Siz de tarzınızı yansıtacak mutfak masa takımları için Mobilya Denizi’ne gelin. Hemen mobilyadenizi.com.tr/  adresinin ziyaret edin, ruhunuzu doyuracak mutfak masa takımlarını inceleyin!

Bir yanıt yazın