Mobilyalarınızda Avangart Dekorasyon

alvins maxi koltuk takimi 1 scaled

Avangart, kelime anlamıyla ‘öncü’ anlamına gelen modernizim ve yaratıcılığın ortak bir sonucudur. Özgün bir yaklaşım kurarak farklı olanı arar. Klasik uygulamalar ile birleşerek de evinize yeni bir stil getirir. Avangart dekorasyon trendi oluşturulurken klasik mobilya tercihlerinin dışına çıkılarak daha modern, yenilikçi çözümler getirir. Ne kadar lüks bir dekorasyon anlayışı olsa da avangart stili klasik stille harmanlayarak kullanabilirsiniz. Mobilyalarınızda avangart dekorasyon ile siz de yeni ve şık modern-klasik akımını yakalayabilirsiniz.

Mobilya Denizi de avangart stili uygulamalarını klasiğin zarafetiyle birleştirerek mobilyalarına taşıdı.

bonita yatak odasi takimi

Avangart Dekorasyon Nasıl Oluşturulur?

Mobilyalarınızda avangart dekorasyon için özellikle kesintisiz çizgiler, çarpıcı kontrast renkler üzerinden modern avangart stil uygulamaları üretilmiştir. Mobilyalarınızda yer vereceğiniz işlemeler ve uygulamalarla fark yaratabilirsiniz. Kapitone dikiş, basit detaylara sahip olan geometrik formlar ve cam, metal, ahşap gibi eklentilerle avangart dekorasyonunu oluşturabilirsiniz. Mobilya seçiminizi yaparken avangart tarzını yakalamak istiyorsanız ana mobilyalarda parlaklığı da göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Mobilyalardaki parlaklığın evinize vereceği etkisine çok şaşıracaksınız.

Image6mobilya denizi yatak yemek mutfak masasi salon odadi takimi 5

Avangart Dekorasyonun Faydası

Eviniz büyük ya da küçük olsun mobilyalarınızda avangart dekorasyon ile evinizden daha az sıkılacak geçireceğiniz vakti ise daha keyifli hale getirebileceksiniz. Ayrıca avangart dekorasyon evinizi kendinize uygun şekillendirme imkânı da kılar. Bu dekorasyon çeşidi ile mobilyalarınızı değiştirmeden çok farklı stiller elde edebilirsiniz. Çünkü avangart dekorasyona uygun kapitone işleme uygulaması evinizde yapacağınız değişikliklerle uyumlu olacaktır. İstediğiniz zaman dekorasyonu değiştirin. İster mobilyalarınızı kendinize göre dizayn edin isterseniz aksesuarlarınızla çarpıcı ve yeni bir görüntü oluşturun. Ayrıca avangart stilinde ışıklandırma önemlidir. Mobilya Denizi mobilyalarındaki metal aksesuarlara düşen ışığın yansıması evinizi daha aydınlık ve iç açıcı gösterecektir. Evi küçük olan ve aydınlatma problemi yaşayanlar için çözüm odaklı bir uygulamadır. Büyük evlerde ışık yetersizliği çekmeseniz bile evinizi olduğundan çok daha büyük, ferah ve aydınlık gösterecektir.

Avangart dekorasyon oluştururken yapacağınız mobilyalarınızı ön plana çıkarmaktır. Böylece dekorasyonunuzdaki ufak değişiklikleri mobilyalarınızla uyumlu hale getirmek kolaydır. Avangart stil için odanızın duvarları ve halınızı tek renk, desensiz tutarsanız mobilyanızla modernizmi gösterebilirsiniz. Dekorasyonunuzu oluştururken yapacağınız değişiklikleri daha rahat oluşturabilirsiniz. Avangart dekorasyon için yatak başlıklarında, koltuklarda ve sandalyelerde kullanacağınız kapitone işlemeler modernizmi yakalarken aynı zamanda klasik tarzını bırakmak istemeyenlerin de önceliğidir. Kapitone işleme hem çok tarz hem de kolay kombinlenebilir bir işlemedir. İşte şimdi sizlerle Mobilya Denizi’nden birkaç Avangart dekorasyonuna uygun stil örnekleri:

Moca Maxi Koltuk Takımı’ndaki koltuk, sehpa ayaklarında ve yastık tasarımında kullanılan gold tasarım eklentisi ve fitil dokunuşu, sehpanın geometrik formu avangart stile uyar. Koltuk döşemesindeki kapitone dikişler tek renk klasikliği ile birleşerek avangart- klasik stilini tamamlar ve göz yormayan ihtişamlı bir görüntü oluşturur. Aynı zamanda metal eklentilerin verdiği aydınlık hissi de evinize çok yakışacaktır. Geniş renk yelpazesi ile Moca Maxi Koltuk Takımı Mobilya Denizi’nde.

 

WhatsApp Image 2021 12 21 at 15.59.41 1

Mistik Yemek Odası’ndaki mobilyalarımızın ahşap ve metal eklentileri sandalye kumaşında kullanılan kapitone dikiş uygulamasıyla avangart tarzını yakalar. Beyazın huzur veren dengeleyici etkisi ahşabın sıcacık mistik havasıyla birleşir. Dekorasyonunuzu yaparken çok daha kolay yapabileceğiniz bir mobilya takımı sunar. Farklı renkleriyle Mobilya Denizi Mistik Yemek Odası Takımı ile evinize cennetten esintiler sunacak.

Bonita Yatak Odası Takımı’nın mobilyalarında uygulanan ahşap eklentiler beyazın renk dengeleme etkisiyle birleşerek avangart stili klasik stille birleştirmiş olur. Yatakta kullanılan kapitone dikiş uygulamasıyla takım bir bütün haline kavuşmuş ve bizlerin ufak değişikliklerle sıkılmayacağı bir stil uygulaması oluşturur. Aydınlık görüntüsüyle Bonita Yatak Odası Takımı Mobilya Denizi’nde.

Siz de mobilyalarınızda avangart dekorasyon istiyorsanız birbirinden şık, konforlu, stil sahibi mobilyalar için Mobilya Denizi’ne gelin. Hemen https://mobilyadenizi.com.tr/ adresini ziyaret edin.

 

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın