EVİMİZİN TAMAMLAYICISI YEMEK ODALARI

Kapak Calisma Yuzeyi 1 05

Evimizin tamamlayıcısı yemek odaları  Mobilya Denizi tasarımları ile göz dolduruyor.  Tasarımlarımızda ahşabı modern tasarımlarla şekillendirerek bulunduğu ortamlarda sıcak ve samimi bir atmosfer oluşturuyoruz. Minimal çizgiler kullanarak sade aynı zamanda şık yemek odaları tasarlıyoruz. Böylece minimal olmasına karşın şıklıktan ödün vermeyen yaşam alanları oluşturuyoruz. Gelin sizlere de yemek odası takımı seçerken dikkat etmeniz gereken birkaç tüyo verelim…

Yemek odası takımı seçerken nelere dikkat etmemiz gerekiyor?

Bulunduğu Mekan

Evlerimizi dekore ederken bazılarımız yemek odası takımlarını salon veya oturma odası içine dahil ederken bazılarımız ise ayrı bir mekanda konumlandırmayı tercih edebiliyor. Bu nedenle öncelikle yemek odanızı yerleştireceğiniz mekanı belirlemeniz gerekiyor. Çünkü karar verdiğiniz mekana göre seçeceğiniz yemek odası takımının tarzı, ölçüleri ve renginde değişiklik olabilir.

Screenshot 4

Ahenk

Yemek odanızı eğer salon veya oturma odasına dahil edecekseniz bu durumda en önemli nokta yemek odanızın diğer mobilyalarla birlikte uyum halinde olması. Aksi takdirde çokta hoş olmayan bir görüntü ortaya çıkacaktır.

Uygun Ölçüler

Yemek odanızı koyacağınız alanın ölçüleri oldukça önemli , eğer dar bir mekana yerleştirecekseniz büyüyüp küçülebilir masalardan tercih edebilirsiniz böylece alanınızı daha ferah tutmuş olursunuz.

Screenshot 3
Tarzınızı Yansıtın

Misafirlerinizi ağırladığınız , uzun uzun yemekler yiyip sohbet ettiğiniz yemek odalarınız sizin tarzınızı yansıtmalı. Evinizin genel ruhuna uyum sağlamalı. Zevkinize göre klasik, modern ve spor tarzlardan dilediğinizi seçerek tarzınızı yansıtabilirsiniz.

 

 

 

Bir yanıt yazın